Forum Stowarzyszenia - 4x4 Głogów Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil      Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
peknieta sprezyna
Autor Wiadomość
kundzior

Wysłany: Wto 09 Lis, 2010   peknieta sprezyna

mam p?kni?t? spr??yn? prawy przód i nie wiem czy mam oryginalne patrol owskie czy jakie? tuningowane kto pomo?e jakie kupi? ??

piotro82

Wysłany: Wto 09 Lis, 2010   

Proponowa?bym juz wymienic komplet na jakie OME lub IRON MAN niestety koszt dosc sporawy

FENRIR

Wysłany: Wto 09 Lis, 2010   

Ja w longu mam ome bo to jednak wi?kszy ci??ar , a i styl moich przeróbek raczej nie jest odchudzaj?cy i du?o nim wo?? ( raz mia?em 800 kg na pace) jako?? warta ceny. Gdyby? mia? wyci?gni?te to mo?na by by?o zmierzy? i porówna? bo moje stare orgina?y stoj? w kartonie a raczej nie by?y klapni?te.

Dodane po 6 minutach:

Jeszcze jedno z do?wiadczenia wiem i teraz bym tak zrobi? . Do przodu da?bym o cal d?u?sze bo b?dzie nurkowa? . Ja teraz mam z przodu dodatkowo podk?adki a i tak nie jest idealnie. A tak w ogóle to nast?pnym razem b?d? ?adowa? od patrola z silnikem 4,2 s? znacznie mocniejsze bo tam wszystko pó? tony ci??sze.

Dodane po 4 minutach:

Jeszcze jedno a jakie ko?a maj? by? docelowo . Nie ma co ?adowa? w seryjne bo s?abe i jednak nisko chyba ?e tylko na jaki? czas ( bo s? tanie , byle samochód je?dzi? )

ptak 

Wysłany: Śro 10 Lis, 2010   

Witam,ja zakupi?em spr??yny IRONMEN plus 4 na przód za 700 z? kpl. z tej samej firmy co Marecki .To jest nr do go?cia 790 898 506 .

kundzior

Wysłany: Czw 11 Lis, 2010   

no w?a?nie ja ju? mam jakie? podk?adki pod spr??ynami dlatego on ju? wy?ej stoi jutro spróbuje wyci?gn?? te spr??yny z przodu i wtedy bym si? odezwa? i mo?e by?my tam co? pomierzyli a z longa nie s? mocniejsze spr??yny ?nie móg? by? wsadzi? tych z longa ? a jak wymieni? same z przodu to co z ty?em ?

Dodane po 15 minutach:

mam kola za?o?one 33' 12.5' BG znalaz?em jakie? spr??yny na allegro za 1060 z? 4 sztuki +5cm HD SPR??YNY IRON MAN mog? by? ?
http://moto.allegro.pl/5c...1314111085.html

FENRIR

Ty? long ma na pewno mocniejsze i pewnie troszk? d?u?sze , przód jest albo taki sam albo ró?nica jest minimalna. A te podk?adki no w?a?nie efekt nurkowania i znacznie si? pog??bi jak b?dziesz chcia? za?o?y? porz?dny zderzak o windzie nie wspomn?. Dlatego w?a?nie do przodu kupi?bym o cal d?u?sze ( na pewno nie po?a?ujesz) A te ironmeny oferta cenowo bardzo dobra , cho? jak nie od razu to z czasem bez podk?adek si? nie ob?dzie , ale z drugiej strony na allegro jest ich pe?ny wybór ale poco robi? dwa razy jak kupisz ten zestaw kup od razu na przód podk?adki ze 3 centy wy?sze. Wybór nale?y do ciebie , ludzie sporo przesadzaj? z trudno?ci? w doborze , a to wszystko co my zak?adamy i tak nadaje si? tylko do lajtowych zabaw .Ogólnie na co bym zwróci? uwag? to grubo?? drutu z którego s? zrobione i jeszcze niektórzy produc?ci podaj? dodatkow? ?adowno?? auta na przód i ty? od seryjnej

Dodane po 1 minutach:

Plus dwa cale do 33 w terenie w zupe?no?ci wystarczaj?

ptak 

Je?li potrzebujesz podk?adki pod spr??yny na przód i ty?, to ja mam i ch?tnie je sprzedam. Wysoko?? 5 cm.U mnie si? sprawdza?y, ale po wymianie spr??yn s? mi ju? nie potrzebne.

kundzior

ja juz mam podkladki z przodu pod sprezynami mam zdezak i wyciagarke z przodu potrzebuje wymienic ta sprezyne i nie wiem na jaka

ptak 

Wysłany: Pią 12 Lis, 2010   

Je?li chodzi o spr??yny z longa to wiem na pewno ?e tylne s? o jeden zwój d?u?sze. Natomiast je?li masz wci?gark? i ci??ki zderzak to proponuje wymieni? spr??yny na grubsze gdy? auto b?dzie nurkowa? pod ci??arem.Zwyk?e spr??yny s? cie?sze mimo ?e zamontujesz d?u?sze od longa to i tak si?dzie to po jakim? czasie. Ja mam w swoim GR obci?ty ty? i auto samo podnios?o si? do góry ale po kilku wyjazdach zacz??o siada?. Tak wi?c i mnie czeka wymiana z ty?u.

kundzior

Wysłany: Sob 13 Lis, 2010   

wyci?gn??em te spr??yny w wczoraj i co si? okaza?o ze tam gdzie z prawej strony siedzia? ni?ej co my?la?em ze jest p?kni?ta to tam mia?em wy?sza spr??yn? o 1cm ni? z lewej strony dziwne max ale jak je naciska?em tak wie? r?cznie to jedna jest ju? tak mi?kka ze czu? to pod r?ka ze si? bardziej ugina ale maja po tyle samo zwoi i tak samo w sumie wygl?daj? i co teraz ? zmawiac te z allegro ?

piotro82

kundzior napisał/a:
i co teraz ? zmawiac te z allegro ?

Moim skromnym zdaniem warto by?oby zainwestowac w ten zestaw Iron Man z allegro i mia?bys spokój

FENRIR

No dobra - ka?da powiedzmy profesionalna firma która produkuje spr??yny do patrola robi tak ?e spr??yny na prawej stronie s? krótsze ( my?la?em ?e wiesz ) z tego co zrozumia?em to u ciebie kto? za?o?y? odwrotnie. Nie ma w tym nic dziwnego . W swoim zestawie ome te? tak mam ( + 2 cale + 200 kg ) Patrol ma by? lekko pochylony w prawo - wynika to z tego ?e w samochodzie zawsze jest kierowca po lewej a pasa?er nie . oraz ?e baga? z ty?u najcz??ciej dajemy po lewej bo te drzwiczki pierwsze si? otwieraj?

ptak 

Ka?da rzecz w samochodzie, a tym bardziej spr??yna ma swoj? ?ywotno?? .Skoro sam zauwa?y?e? ?e jest mi?kka to czas na wymian?, a jakie kupisz to ju? twoja sprawa.

kamila09 

Wysłany: Wto 12 Sty, 2016   

Do quada też można dosztukować sprężynę? Zamawialiście je może w tym sklepie - quad części?

bikum

Wysłany: Wto 13 Lut, 2018   

Sprawdź czy tutaj nie znajdziesz: http://gawelmoto.pl - mają bardzo duży wybór

Odpowiedz do tematu